Sprzęt poleasingowy

W naszym serwisie aukcyjnym EFL proponujemy korzystne aukcje sprzętu poleasingowego, obejmującego m.in. sprzęt biurowy oraz samochody poleasingowe i poflotowe. Nasza oferta obejmuje zarówno używane samochody osobowe, jak i ciężarowe czy dostawcze, a także naczepy i przyczepy. Wśród przedmiotów aukcji EFL znajdą Państwo również bogaty wybór używanych pojazdów i maszyn rolniczych, a także pojazdów budowlanych.

Dlaczego warto zainwestować w samochód lub inny sprzęt poleasingowy?

Warto pamiętać, że samochody poleasingowe nie są z reguły starsze niż 5 lat, a zatem ich stan techniczny jest z reguły dobry lub bardzo dobry i pozwalający na swobodną eksploatację przez kolejne lata. Jeśli dodamy do tego niezwykle korzystne ceny takich pojazdów (po ok. 3 latach samochód jest wart około 50% swojej pierwotnej wartości rynkowej) to znajdujemy odpowiedź, dlaczego warto zdecydować się na sprzęt poleasingowy.

Taka sytuacja nie dotyczy jedynie pojazdów, ale również innych przedmiotów aukcji, takich jak komputery, sprzęt biurowy czy maszyny rolnicze. Dzięki dokładnemu przedstawieniu stanu technicznego, przebiegu (w przypadku pojazdów) oraz innych istotnych elementów, mogą mieć Państwo pewność co do jakości zakupu.

Ze swojej strony oferujemy korzystne warunki, uczciwy i rzetelny opis każdego przedmiotu licytacji oraz fachową obsługę.

Zapraszamy na nasze aukcje sprzętu poleasingowego!

1