Korzystny leasing – o firmie EFL

Zapraszamy do zapoznania się z firmą Europejski Fundusz Leasingowy z Torunia. Jesteśmy członkiem jednej z największych instytucji finansowych na świecie, czyli grupy Credit Agricole. Jako firma nowoczesna, jesteśmy przygotowani do świadczenia kompleksowych i zarazem korzystnych usług leasingowych, przeznaczonych dla wszystkich segmentów rynku.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów możemy zaoferować zarówno leasing, jak i pożyczkę czy też wynajem długoterminowy oraz factoring. Finansujemy samochody osobowe oraz dostawcze, oferujemy leasing maszyn oraz urządzeń dla branży rolniczej i budowlanej, a także sprzęt IT czy oprogramowanie dla firm.

W swojej codziennej pracy współpracujemy z wiodącymi producentami oraz dostawcami wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn oraz urządzeń. Pozwala nam to nie tylko oferować sprzęt najwyższej jakości, ale również korzystne warunki cenowe leasingu.

Jesteśmy 100% udziałowcem firmy Carefleet SA, która specjalizuje się w wynajmie długoterminowym oraz firmy Eurofactor Polska SA, która oferuje usługi faktoringowe. Nasza działalność jest zakrojona na bardzo szeroką skalę – nasi Klienci to zarówno firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i Klienci instytucjonalni oraz korporacje o wielomilionowym budżecie.

Z naszej oferty leasingowej chętnie korzystają również rolnicy, mikroprzedsiębiorcy i inne grupy zawodowe.

EFL zaprasza do współpracy

Jedną z naszych specjalizacji jest leasing, a ponadto oferujemy pożyczki dla rolników i przedsiębiorców na zakup środków trwałych. Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście. Rozumiemy Państwa potrzeby, wyzwania gospodarcze i przedsiębiorcze. Kładziemy ogromny nacisk na to, aby kontakty z EFL przebiegały pod znakiem rzetelności i serdeczności. Naszych konsultantów wyróżnia ogromny profesjonalizm i dyspozycyjność. Dążymy do nieustannego podnoszenia naszych kwalifikacji. Skupiamy się na dokładnym poznaniu i zrozumieniu złożoności oraz wielkości Państwa projektów. Nasze zaangażowanie w świadczeniu korzystnych i profesjonalnych usług leasingowych zostało docenione i po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Torunia i okolic.

polskie pienidze 100 pln