O firmie

Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Nasza firma jest członkiem jednej z największych na świecie instytucji finansowych – grupy  Credit Agricole – uznanego na całym świecie banku, który wspiera przedsiębiorców.

Obecnie Europejski Fundusz Leasingowy S.A. to firma nowoczesna, przygotowana do profesjonalnej obsługi wszystkich segmentów rynku i dysponująca szerokim portfelem produktów. EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych, oferując leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, faktoring oraz produkty dodatkowe. EFL finansuje samochody osobowe i dostawcze, oferuje leasing maszyn i urządzeń, sprzętu IT (w tym oprogramowania), współpracując z czołowymi producentami i dostawcami.  EFL jest 100% udziałowcem firmy Carefleet SA wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym oraz  Credit Agricole Commercial Finance SA oferującej usługi faktoringowe.

Naszymi Klientami są zarówno firmy z sektora MSP, jak i wysoko budżetowe inwestycje Klienta korporacyjnego i instytucjonalnego. Obsługujemy również mikroprzedsiębiorców i rolników.

Oferta na miarę potrzeb!

Specjalizujemy się w leasingu, ale także oferujemy również pożyczki na zakup środków trwałych dla rolników i przedsiębiorstw.

Naszymi atutami są:

  • indywidualne podejście
  • zrozumienie wyzwań gospodarczych i przedsiębiorczych
  • rzetelność i serdeczność
  • profesjonalizm i dyspozycyjność konsultantów

 

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, skupiamy się na dokładnym poznaniu i zrozumieniu złożoności i wielkości Państwa projektów. Nasze zaangażowanie zostało docenione i otrzymaliśmy kolejny raz tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

polskie pienidze 100 pln